ZETASEI (Z6), nejnovější, vyspělejší model víceobjemové kuchyně. Novinkou je sokl výšky 6 cm, který kombinuje funkci a krásu. Funkčně nám umožňuje větší objem skříněk a tenká linie soklu zvýrazňuje její krásu. Dalším specifikem této kuchyně je i její hloubka a tím použití pracovní desky s hloubkou 64,5 cm. S kuchyní Z6 získáváte o 14,5% více pracovní plochy na každý běžný metr pracovní desky proti běžné kuchyni. Tento projekt je nově vystaven na prodejně Praha, Vinohradská 43.


Variabilita a kompozice kuchyně ZETASEI za sebou skrývá nový detail v každém prvku: dveře skříní v novém provedení dub dává plastický a konkrétní vzhled již na první pohled. Pravým protagonistou tohoto modelu je i jedna z možností nové povrchové úpravy, lak v kovovém provedení, který vytváří dekorativní styl a opticky zvětšuje prostor. Možnosti a provedení v dekorech dřeva, PET materiálů nebo laků, jsou velice široké. V kombinaci s integrovanými madly jsou linie ZETASEI vždy výrazné a moderní.


Standardní velikost dolních skříněk kuchyní Arredo3 je 72 cm výška a hloubka 56 cm, zatímco ty, které jsou k dispozici pro model kuchyně ZETASEI mají skříňky s výškou 78 cm a hloubkou 61,5 cm. Nízký sokl a vysoké skříně dávají celkovému složení kuchyně globální štíhlejší vzhled. Designový dopad je vzorem elegance a zdokonalení. Uživatelské vlastnosti již ohodnotíte sami.


Sokl vysoký pouze 6 cm nám umožnil technicky realizovat několik konkrétních výhod: Dolní skříňky mají hloubku 61,5 cm a tím lze použít pracovní desku s hloubkou 64,5 cm, díky které získáte více pracovního místa. Výška skříněk je 78 cm, kdy je samozřejmostí zdarma druhá police. Dvířka těchto skříněk mají automaticky vložen třetí závěsný pant BLUM s integrovaným dovíráním. V základní ceně můžete vybírat barevné provedení korpusů VISON, ŠEDÁ ORION, NEUTRÁLNÍ ŠEDÁ.


ZETASEI je vzorem pro efektivní použití integrovaného systému madel pod celou délkou pracovní desky. Alu profil s možností výběru v základním provedení NEREZ, BÍLÁ nebo TMAVĚ HNĚDÁ doplní celkový dojem užitných vlastností a hladké linie. Jednou z variant madel dvířek ZETASEI je jednoduchý, lineární hliníkový profil integrovaný do dvířek ve tvaru „L“, pro všechna dvířka o tloušťce 22 mm.


AIR systém – skříňkový policový systém bez dvířek

Vhodný doplněk provedení ZETASEI nabízí inovované policové prvky programu AIR. Jsou vyrobeny z 3 mm silné kovové konstrukce, připravené pro montáž na stěnu. Některé typy jsou určené rovněž k umístění na podlahu v tradičním otevřeném provedení. Kvalita a zpracování na vysoké úrovni.


AIR systém – otevřený policový

Další možností v AIR kovovém systému jsou otevřené police. Tento policový systém je otevřený na stranách při horizontálním umístění. Též může být instalován ve vertikální poloze. Tím se zvyšuje variabilita možnosti použití. Podle potřeby nebo využití je nabízen v různých šířkách.


Policový systém BOISERIE

BOISERIE je samonosný horizontální policový systém. Je to kombinace zadních panelů s maximální výškou 60 cm a hliníkových profilů. Tento systém umožňuje vytvoření polic, které jsou zavěšeny nebo podepřeny. Zadní stěna 35 mm silná, dostupná ve všech provedeních dřevěných povrchů modelu ZETASEI. Síla polic 6 mm ve skle nebo hliníkové provedení polic v bílé barvě a kovovém provedení METAL.


Otevřený policový systém FACTORY LIBRARY

Systém Factory Library je modulární projekt kombinace hliníkové konstrukce čtvercového průřezu 20×20 mm, připraveného pro montáž na stěnu, na který musí být upevněny police o tloušťce 35 mm. Kovové konstrukce, jsou k dispozici v provedení METAL nebo TMAVĚ HNĚDÁ, zatímco výběr polic je možný z nabídky celého sortimentu ARREDO 3.